Strana 1 z 17 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 162

Téma: Restart sa blizi

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.09.2009

Povodný Restart sa blizi

Tesim sa na vsetkych svojich priatelov a este viac na svojich nepriatelov. Ale najviac sa tesim na madara Gyurcsany, Majkeeee, a verim ze sa objavi cele tvrde jadro T-UK(Dad0, Body, Canon, Peinka, Aňa. Tak ako sme skoncili, tak aj zacneme priatelia!

A nezabudnite kam nepride Multihunter pride Svatec.
    Naposledy upravil mmo; 22.09.2009 o 08:22

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Tak predsa sa neuveritelne stalo skutocnostou Touto cestou vyzyvam dalsich radovych clenov T-UK (aňa, JungCeasar, ena1, Ibaneeez, Lohuhu, Byrjun, TatranecSK, pcovaci, fifif, andrejqo, Drak21, pilatii a dalsi) aby povstali z mrtvych a zahajili proces dusevnej ocisty. Rozlucte sa s kamaratmi, rodinami, milenkami, zamestnancami a dennym svetlom Dufam ze ucast bude hojna a chut do hrania nekonecna.

PS: Nezabudnite si u Majkeeeho vyzdvihnut upomienkove darceky ako klucenky, tyzdennen listky na MHD a samozrejme golfove palice s logom T-UK

Vas Feferon

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

Ani ja sa už neviem dočkať juhuu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

najblizsie sa restartuje Sk3.Samozrejme tam chybat nebudem a ako vzdy budem verny GALOM a Severovychodu!§ huraa na surky ))) a blesky budu udierat o zem rimsku a germansku.
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Myslím, že téma je skôr o tom aby sa hráči z prvého veku pripravili vopred mentálne na svatecov príchod a príchod starých časov, kedy T-Uk miešala kávu na servery. Takisto motivácia pre Hunts ;-)

PS: Aj tak ti neverím svatec. :-P Reštart je ešte daleko a do vtedy sa môže dosť zmeniť. Ved aj na druhý vek si sa regol a ... ved ty vieš ;-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.08.2009

Povodný

T-UK

Sa teším
    Bol som aj T-UK (pekné časy) a bol som aj HF (zlé časy)

Kde budeme T-UK?

SethLama,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.09.2009

Povodný

mmo: Hej, pravdu vravis az mi je to divnô. T-UK nemiesala kavu, T-UK tu kavu zasiala, polievala, pekne pozberala, prazila. Ked prisiel cas, tak tu kavu pomlela a nakoniec sme si ju aj zamiesali. Otazka mojho posobenia je podmienena hojnou ucastou povodnych hracov, ich deti, alebo lojalnych tukerov. Bratia v boji vedia. Tak ci onak asi dozrel cas sa trosku zabavit
    Naposledy upravil mmo; 22.09.2009 o 21:22

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Nj, bodaj by si pravdu hovoril a bolo by tak dobre ako v prvom veku. Uvidíme.

PS: Zdravím toho špeha čo tam bol asi už pri zasievaní tej kávy.
    PS2: Zdravím dezertérov z druhého veku. "Radšej zomrieť v boji ako žiť na kolenách" tak nejak sa hovorilo, čo?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa LOhuhu
    Registrovaný dňa
    19.03.2009

Povodný

Vcera mna kontaktoval moj dobry kamarat z SK 3 minuleho veku Gyurcsany . Poslal mi odkaz na tento link, az sa mi slzy tlacili do tvare. Je to krasne ked sa uplne neznami ludia naladia na rovnaku vlnu a su spolu spati aj po neuveritelne dlhej dobe. Osud tak chcel aby sa nerozlucny bojovnici opat stretli. Co sa mna tyka som neskonale stastny ze sa opat stretnem so svojimi priatelmi. Aj ked na tom nie som uplne ,, ready,, pokusim sa pomoct svojim priatelom, dufam ze sa dockam stastneho konca.
    Naposledy upravil LOhuhu; 22.09.2009 o 23:13

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.09.2009

Povodný

Vitam dalsieho brata v boji. Dufam, ze si stravil peknu dovolenku a mal si spokojne leto A aj ked sa pravdepodobne nezopakuje dokonala utocna formacia BLAF (Byrjun, LOhuhu, Aeolfbert, Funsteko), ktoru si tak uspesne viedol, tesim sa, ze si sa ozval a som rad, ze budem moct hrat po tvojom boku.
    Naposledy upravil mmo; 23.09.2009 o 07:42 Dôvod: quote-zbitocne citovanie

Strana 1 z 17 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania