Strana 6 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 51 do 60 z 108

Téma: nejlepsi hrac na skx

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa YU.com
    Registrovaný dňa
    16.02.2009

Povodný

Oriesok ani nevies o com je rec tyzden co tyzden by sme mohli byt vo farmaroch ale to by nas bolo prilis vidiet, a to nechceme. V utocnikoch sme uz parkrat boli, no nase farmy su farmy co sa nebrania a nosia sa odtial miliony doslova staci si to vediet vybavit...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.07.2009

Povodný

preco ste zmazali posledne prispevky?

butcher ach lamka druhy krat si sa blokol ked si nemal deff, proste vybili Ti celu deff uz nic nemas a teba bloknu samozrejme pockas 2-3 dni nech ti tie tvoje farmy postavia dalsiu deff, ale nejde o tom, ved je to zaujimave

pre dalsich, 4 ali po nom idu 4 ?? prosim vymenujte ich, osobne viem iba o jednej, sem tam nejaka ina posle fejk, ale to su detaily

bol tu spomenuty hrac J&P1 kde je? ooo zeby spol. Night ho vyradilo z hry? Keby butcher nemas spehov v alianciach neznamenal by nic, len sa dal na tuto spinavu hru, je takze najst speha, no aj tak sme to nejako prekonali Uvidime casom, ked sa odvazis opat zapojit do hry...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.06.2009

Povodný :-)

J&P1 na nom som hral dlllllllllllho . Osobne som vam robil problemy akurat raz jano stratil nervy a siel preberat cez den ... ste boli posraty z neho ... tak neviem co tu pises za nezmysli a ved bude odbblokovanie sa ukaze kto je co ...

Mozno tento speed nas date :-) ledze utocite 120 ludi na nas , ale dalsi speed si na Vas posvietime to uz je davno dane :-)

Kowal

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.07.2009

Povodný

jedno stastie ze ste sa ramsesovi vyplakavali a nechal vas... iko bezim na disku ale ved uvidime pkny vecer

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa f0llower~
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Považská Bystrica

Povodný

Citovať Originál od mifal(butcher) Zobraziť príspevok
    No takze k nasmu uctu nedali ste nam dole nic len deffky ale tam ste dopadli strasne zle popadali ste jak hnile hrusky prerazili sme vam vase decke betony jak nic dedinu ste nam nezobrali ani jednu neskatovali ste nic o com vypravate ze ste nas dali?idete po nas plno hracov a neviete nas dat ste neschopny div nepostavite nikdy tie vase taktiky isli ste nam preberat 12 dedinu dali ste tam lojalitu na 70% nahnal som tam deff a popadali vam vsetci senatori na 7 hodin planujete preberacku sikovny taktici tak ste skoncili 200K deff bodov vyse 100K off bodov a pojde to hore este tento tyzden

Neschopny ste a len tu klamete na forku vobec nas nikto nedal nic ste neprebrali nic neskatovali len nas ociernujete na forku nic viac neviete len sa hodi po nas 100 hracov a si myslite ze ste majstri sveta ste onicom slaba taktika vsetko slabe naucte sa hrat

este o nas budete pocut nebojte sa

a na zimnom to bzde uz ina basnicka tam uvidime night volaco a ide to dole bez pardonu to vsetko VY KLAMARI

MIFAL
    Tak ak sa jedná o alianciu Night, tak musím súhlasiť, tie DESTINOVe legendárne preberačky na 8 hodín :-D

http://travian-reports.net/sk/raport.php?id=fc710d567

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa heli_gvo
    Registrovaný dňa
    01.12.2008
    Lokácia
    V dome

Povodný

No, nechcem provokovat (ale chcem :-P) ale mi to pripada tak ze Night nieco na serveri spacka (tradicne) a potom to ospieva na fore (sme silny jak Chuck Norris) a tvaria sa jak majstri sveta. Ako nic v zlom ale tymi recami co tu tvrdite ze ste znicili JgP a teraz Butchera len hovorite ze,, ukazujte na nas a smejte sa,, (co cely server robi, o tom niet pochyb) takze len takto dalej, aspon tu nebude taka nuda :-)
    :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.09.2009

Povodný

ja uznavam, ze dake kvality u vas su (butcher), ale zaklad mate zniceny.....a urcite po vas nejde kazdy z night takze ziadnych 120 ani zdaleka...a ked uz sme pri tch poctoch tiez nehrate samostatne, kolko obrany ste nazhromazdili od vsetkych...

a DESTIN zostal nepochopeny u viacerych

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa OrIeSoK
    Registrovaný dňa
    06.04.2009

Povodný

Citovať Originál od mi$ko Zobraziť príspevok
    preco ste zmazali posledne prispevky?

butcher ach lamka druhy krat si sa blokol ked si nemal deff, proste vybili Ti celu deff uz nic nemas a teba bloknu samozrejme pockas 2-3 dni nech ti tie tvoje farmy postavia dalsiu deff, ale nejde o tom, ved je to zaujimave

pre dalsich, 4 ali po nom idu 4 ?? prosim vymenujte ich, osobne viem iba o jednej, sem tam nejaka ina posle fejk, ale to su detaily

bol tu spomenuty hrac J&P1 kde je? ooo zeby spol. Night ho vyradilo z hry? Keby butcher nemas spehov v alianciach neznamenal by nic, len sa dal na tuto spinavu hru, je takze najst speha, no aj tak sme to nejako prekonali Uvidime casom, ked sa odvazis opat zapojit do hry...
    Omg co vy tu stale trepete aliancia night nema ziadnu buducnost....Sak tam je sama lama a farma omg...Vlatny clenovia odchadzaju stej akoze ally a farmia vas.V tej ally proste nieje rozumne myslenie.No proste no comment.Butcherovi rozbijete 1K deff uz vipisujete na forum jaky ste dobry a pritom ste ho**o spravili.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.10.2009

Povodný klamari NIGHT

Takze islo na nas okolo 800 utokov dokopy takze viem kto utocil ostre a kto fake a vie ze viac aliancii lebo mame kamaratov aj v nighte takze povedali nam ze vsetky NIGHTY sa maju zapojit aj dokonca night deff

klamete nikto nam nic nedal dole ani 1 dedina prebrana a kamosko sme sa nedali blokovat myslis ze nechceme hrat?a nechceme vas nicit MH musim prepisat email a ine veci a kym si to nedame na poriadok tak nas nechce odblokovat

DSTIN utoci z deffkou my posielal linky blackshadow sme sa bavili

a RAMSES ten nam pisal ze nech uz neutocime po sebe ze radsej spravme alianciu kde bude len ELITA Ako ?MY chapete degesi on proste chce byt snami a spravit elitnu alianciu nie ako vasa NIGHT !

vam poslem aj spravy co som si snim pisal lamky len KLAMETE a ociernujete a len MACHRUJETE

ale vasa hra stoji za jedno velke h°vno keby ste taky dorby tak za tie 4dni a noci by ste nas popreberali ale ani na to sa nezmozete

SOM RAD ZE JEDEN HRAC AKO JA(MY) SME NAROBILI TOLKO ROZRUCHU A ESTE AJ NAROBIME
    A NECHCEM VIDET VAS DIV VY NEDATE NIC

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa kordinat 0
    Registrovaný dňa
    12.09.2009
    Lokácia
    jedna dedina v travianu

Šípka k tematu buther

utoky na nej mne prisli ubohe .. z duvodu ze utocnik nema spravnou taktyku .
    bolo pekne ze isli tolko na neho a ze pisali ostatnim o fejky ale je to jeste raz ubohe ze skoro nic nedokazaly a rosekaly of

butherovi ze padlo tolko army to je blbe ale ze to bere vse za sve ? to jsem smutnej jelikos vjem ze nekolika znamym tam padlo tez xtis deff co podporovali. Preto by mohl aspon napsat ne za ja
    ale ja a my znamy sme to ubranily ..
    Naposledy upravil kordinat 0; 03.10.2009 o 11:20 Dôvod: oprava

Strana 6 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania