Strana 45 z 46 PrvýPrvý ... 353637383940414243444546 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 441 do 450 z 452

Téma: Diskusia sk3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2010
    Lokácia
    glasgow

Povodný

pre agonys. nerob si z neho srandu , mozno je to maly chalan
    pre Thuglife , dobre si citaj co ti agonys pise ,,,,,, neperte se jako maly kluci,,,,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

a ja mozem za to, ze nema TRAVIAN T5

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2010
    Lokácia
    glasgow

Povodný

pre agonys a pre vsetkych

ja mam travian T 55( prosim nemylit s E 55) tu este nemam ale pracuje sa na tom HB 75 lvl arena 80 tak ze tych mojich par impov je hoooodne rychlych vyuzivam ich hlavne v spolupraci s hracom babo , to je taky co tu chodi a bura ale bez mojich mojich impov by bol strateny , pretoze oni nenosia mece ale nieco lepsie demijony plne slivkoveho nektaru , chodia pravidelne tak hodku pred utokom aby sa obrana riadne nadrbkala . a mozno viete , ze ked sa clovek nadrbka , taha sa domov , nebude kade tade na podporach , tak a teraz viete babove tajomstvo , drzal som to pre seba skoro pol roka ale ze sa tu uz nic nedeje je cas vyjst s pravdou von
    dobru noc Vam prajem

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Kolko mate rokov?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

Citovať Originál od GYURCSÁNY Zobraziť príspevok
    Kolko mate rokov?
    zaradit do temy: zoznamka

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

pre thuglife

ak by bolo na mne,tak ta skatujem,hned po prvom upzorneni,ktore si nepochopil....a napisat na konci servera,ze si sa 1-2x zapojil do utocnych akcii je hooodne zabavne.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný

no kedze to tu este zjavne ucastnici obcas kontroluju je slusne napisat na zaver nieco pozitivne
    nie je to uz samozrejme taka zabava ako kritizovat, tak len 3 pochvaly, pre objektivnost.

ked babo pisal, ze nebude na mna reagovat, reku fajn, ale bolo by skoda, keby prestal reagovat uplne. svojho casu patrila vdaka Princovi s Giurcsanym, ked tu vysvetlili hlavny moment sk3 - preco sa rozpadlo spojenectvo T-UK, WOG. bez toho by ani ludia v tych alianciach nevedeli o co ide, lebo kazdy by poznal len jednu verziu. vdaka tomu sa tu ostatni dozvedeli ako to bolo. ze niekto chcel, aby sa pri tom ani nehadalo, to uz chce moc. neskor sa pridala kassandra ako jeden z vodcov IP(a pisala potom k veci, a slusne), sevo tiez cosi napisal a urcite dalsi. tak este raz, vdaka patri vsetkym co tu pisu k veci o sk3, najma vodcom aliancii a podobnym, ktori mali moznost ovplyvnovat vyvoj

moderatori mozno nie su anjeli, ale su urcite aj objektivni
    pisal som prispevok nulovej hodnoty, ktorym som reagoval na prispevok nulovej hodnoty, vedome som ho pisal, no a celkom objektivne zmazali obidva

situacia sa zlepsila.
    ked som sem isiel preto, aby sa dalej nebudoval kult vodcu baba ako vitaza servera, kedze ten vyhralo zoskupenie hracov, tak v tomto smere sa to naozaj zlepsilo!
    no a este aj zaver vyznel dobre. gratulacie su vsade, ale vacsinou je to umela zdvorilost, ako v zivote. tu to bolo na zaver uprimne. preco? v poslednej dobe pred koncom mal kazdy moznost sa vyjadrit co chcel, bez ohladu ze niekto s nim nesuhlasi, nebolo to tu uz ako predtym, kto druheho ironickejsie kdesi medzi riadkami zhodi.
    no tak si kazdy mohol povedat co chcel, slobodne, no a potom ten zaver.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

super komentar urcite bude prinosom, ale asi len pre teba sameho solak

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bodik
    Registrovaný dňa
    24.12.2009

Povodný

Citovať Originál od agonys Zobraziť príspevok
    super komentar urcite bude prinosom, ale asi len pre teba sameho solak
    nebol si nahodou ty ten solak? od kedy maju pravo na vyjadrenie len veduci aliancii?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

dost haluz citat toto forum po x mesiacoch a zistit ako tato hra dokaze ovplyvnit reakcie a emocie ci uz v dobrom,alebo v zlom poninami...pre mna dost zvlastne citanie a aj nostalgicke

Strana 45 z 46 PrvýPrvý ... 353637383940414243444546 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania