Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 43

Téma: Prasacia chrípka

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

Pocujte, a ja som pocul ze jeden anglican mal prasaciu chripku, a ked dostal vakcinu tak na nu zomrel..cize uz aby sme sa bali aj vakcin :-D nielen chripky
    666

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Povodný

Shanna: Príznaky sa objavia až po 6-10 dňoch ale tie príznaky neviem- ale asi klasicky horúčka,...
    Možno že ako chachi povedal začnú rasť chvostíky

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

netto: aj preto o tom su spravy kazdy den, kvoli peniazom...ale hlavne preto ze uz nemaju co v telke davat tak stale daju nejaky nepotvrdeny pripad prasacej chripky :-)
    666

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Povodný

Citovať Originál od __SIRIK__ Zobraziť príspevok
    Pocujte, a ja som pocul ze jeden anglican mal prasaciu chripku, a ked dostal vakcinu tak na nu zomrel..cize uz aby sme sa bali aj vakcin :-D nielen chripky
    No ja uz som dostal vakcinu ( kvoli praci ,prichadzam denne do kontaktu s ludmi z azie,atd) a este mi ziadny chvostik nenarastol 8D
    https://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

jj mate pravdu chcu si len zvyšiť sledovanosť..v spravach o 17:00 povedaly že jedno dieťa zomrelo na prasaciu a viac sa dozvieme v večerných spravach o 19:00 a keĎ som pozeral tie ohlasovaly že to bol planý poplach a že dieta nakoniec nezomrelo na prasaciu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa TOMLO
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zázrivá(ORAVA)

Povodný

Na klasicku chripku ludia umierali odjakziva a umierat aj budu. S tym media ani doktory nic nespravia. Staci mat oslabenu imunitu, alebo slabsie srdce a organizmus to nezvladne. Mame tu jesenne obdobie a kazdy rok je to o tom istom. Proste z prichodom zimy prichadza aj chripka.

Najviac na povsimnutie stoji to, ze umieraju hlavne ludia z nizsej vrstvy, ktory na lieky proste nemaju. Ja mam pocit, ze aj to je cielom tej pandemie, proste trocha preriedit ludstvo.
    Vždy som bol presvedčený o tom čo robím.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa matej-16
    Registrovaný dňa
    24.10.2009
    Lokácia
    Prešov

Povodný

priznaky su horúčka, kašeľ, bolesť hrdla, hlavy, celého tela, nevoľnosť, celková únava. ja som z presova a kazdy koho poznam ma v skole chripkove prazdniny ale tej normalnej chripky
    Naposledy upravil matej-16; 17.11.2009 o 19:18

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Povodný

Aj ja Prešov dôverne poznám ale neviem o tom že by sa tam školy zatvárali vo veľkom...
    Ale viem že po minule roky aj zatvárali- kvôli bežnej chrípke.
    Naposledy upravil Shanna; 17.11.2009 o 19:59

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.04.2009

Povodný

Nemáš pravdu, školy sa zatvárajú vo veľkom, niekde otvárajú (ako u nás) od zajtra, ale verím, že zavrú opäť..
    CmuQ :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.08.2009

Povodný

Ja som z Humenneho (HE) co je velmi blizko Ukrajine a nic tu neni ziadne ruska ani nic podobne... a u nas su skoro vsetky skoly zavrete .. zajtra by sa uz malo ist do skoly (sakra ) ale ja v tom nevidim ziadny problem nikdy som nebol ockovany proti chripke a ani nepamatam zeby som ju niekedy mal...
    Nechcem byt 1, lebo 1 je blizko 0

Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania