Strana 2 z 13 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 128

Téma: Raketovy start? Lord Hammer

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.05.2009
    Lokácia
    bratislava

Povodný

Lord Hamer je trapna lama az na zaplakanie.. pytal od svojej aliancie hromdnou spravou suroviny na osadnikov pritom on sam nafarmi STOTISIC (100 000) surovin denne... t.j. za jeden

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Tahas
    Registrovaný dňa
    08.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

a kvoli tomu musi byt lama?
    sk4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa POSLEDNÝ MOHYKÁN
    Registrovaný dňa
    10.11.2008

Povodný

Aj ja som sa minule riadne rozbehol...No nevšimol som si ten stĺp...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný lol

ach čo je zas na tom že od ally poprosil suroviny? hehe ci ste to niekde poculi a tak to tvrdite ze je to lamerske budte radi ked budete mat ally ktora vam ´vobec tie surky posle

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Thumbs down

Od kedy Kubbe (-.-) daroval acc a prestal hrať tak Dlouhatan A hammer majú asi najlepší učet.. lama je amatér a dlouhatan a ani hammer amatéri nie su keď sú tam kde sú..keď budeš tam kde oni môžeš ich súdiť ale ty sa tam asi nikdy nedostaneš a to že ta buď sfarmili alebo im jednoducho zavidiš nemusí znamenať že sú lamy..a dovolím si povedal že su na 101% lepší ako ty.. čiže ak su oni trapne lamy tak si ani nechcem pomyslieť čo si ty..

Tot vše..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.10.2009

Povodný

kefo ano bolo to lamacke pytat od ally prispevok na surky pricom ani sami ani za mesiac nemaju taky prinos co on mal za 1 den pytal preco tie surky zneuzil funkciu ze je zakladatel ally ja osobne keby som bol na jeho mieste si nedovolim opytat tie surky od kolegov ktory ani zdaleka nevidia to mnozstvo suriek co nakradnem.. ano je pravda ma pri tom aj straty ale tak neziadam ally oto aby mí poslali surky ked viem ze prijem suriek mam dostatocny nato..a to co pisem neje z zavisti neje to z toho ze je dobry a ja som horsi ano som horsi ale to je len docasu na kazdeho chlapa je chlap..niekomusa podary sem rozbehnu niekomu inde ide to len o vedsiu sikovnost a mat viac lamiek pri sebe na zaciatku.. to je vse...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

To ze je teraz najlepsi hrac na SK3 sa moze lahko obratit.Videl som vela pripadov kedy najlepsich hracov katli alebo sa prepadli aj o 500 miesta..NIc nieje iste.Server bezi mesiac takze to nieje tak vela.
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.10.2009

Povodný

klucov ja suhlasim lense ponektore lamky ktore nic v zivote nedokazali to ich fascinuje ach boze aky dobry a toto a toto ako stare babky ktore si nevedia vynachvalit nejaku vec ktoru kupili ... proste je to iba luck na zaciatku servera ktory verim ze nebude dlho pretrvavat cim viac svietis tym si viac ohrozeny..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ewe
    Registrovaný dňa
    15.05.2009

Povodný

Lama je v mojich očiach nenapraviteľný a večný začiatočník a to Lord Hammer nebude, a podľa analyzera usudzujem, že kliká ako divý.. bude to v niečom inom.. tipujem, že sa teraz celkom dobre zabáva, alebo krúti hlavou.. spravili ste si tu taký malý travian-bulvár

Nech už je v HS z aliancie akýkoľvek obsah, či už divný, nelogický, na zaplakanie alebo vtipný, nemá sa vynášať von. O tom, kto to vyniesol, si myslím svoje... týmto sa samozrejme Lamkovej aliancie s chlpatými uškami nezastávam, ale vynášanie informácií jednoducho neuznávam

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.10.2009

Povodný

ewe ja nebrem nikomu nazor ale uistujem ta do urciteho casu bude mat prvenstvo pop nieje prejav naj uspechu..

Strana 2 z 13 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania